



3 800 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Тип | Коаксиальная АС |
| Типоразмер | 6"х9" |
| Количество полос | 3 |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Максимальная мощность | 550 Вт |
| Форма | Овальная |
| Импеданс | 4 Ом |
| Встроенный усилитель | Нет |
| Чувствительность | 93.5 дБ |
| Материал магнита | Феррит |
| Вид сабвуфера | Пасивный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтажна глибина, мм | 79,8 |
| Зовнішній діаметр, мм | 239 х 165 |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Количество в упаковке | 2 шт |
| Діаметр установки, мм | 218,1 х 150,2 |
| Діапазон відтворюваних частот | 24- 22000 Гц |
| Номінальна потужність (RMS) | 80 Вт |
| Матеріал підвісу НЧ | Гумова |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Чутливість (SPL) | 93,5 дБ |
| Діаметр ВЧ | 13 мм |
| Материал мембраны | Майлар |