






6 330 ₴
2-канальний цифровийМІНІ підсилювач,
стабільний за 2Ом,
2х 90Вт(4Ом) RMS,
розмір 140 x 94 x 44 мм,
Автоматичне ВМИК./ВИМИК. (Remote ON/OFF)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Excursion |
| Кількість каналів | 2 |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 44 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 90 Вт |
| Стан | Новий |