






3 380 ₴
Коаксіальна акустика MTX TX450C (2-смугова коаксіальна, 13 см, 70 Вт RMS, 280 Вт, пік 4 Ом) вирізняються винятковою конструкцією, якістю звуку, ефективністю та розміром магніту. Вони роблять неймовірну роботу в оригінальному розташуванні сумісних автомобілів. М'якість і сила, з якою вони відтворюють найкращі записи, є винятковими. Напівпресована паперова мембрана, покрита кристалами та сріблом, музична та прозора. Магнітна структура на межі розумних можливостей забезпечує потужну динаміку та потужність. М'який купольний твітер із шовку та неодимового магніту викликає захоплення. Остання характеристика рідко трапляється в цьому ціновому діапазоні. Найчастіше трапляється на моделях удвічі дорожче.
Загальні характеристики Тип: Коаксіальна Типорозмір: 5.25" (13 см) Номінальна потужність (RMS): 70 Вт Максимальна потужність: 280 Вт Діапазон відтворюваних частот: 55 — 25000 Гц Чутливість (SPL): 92,5 дБ Опанки: 4 Ом ВЧ динамік Діаметр ВЧ: 20 мм Матеріал мембрани: Шовк Матеріал магніту: Неодим НЧ динамік Діаметр котушки НЧ: 25 мм Матеріал підвісу НЧ: Гума Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами Матеріал магніту: Ферит Тип кошика НЧ: Штампована сталева Розміри та паковання Зовнішній діаметр, мм: 135.9 Встановлений діаметр, мм: 118.5 Настроювана глибина, мм: 53 Кількість у пакованні: 2 шт. (пара) Офіційна гарантія: 12 міс.
Рекомендовані товари до коаксіальної акустики MTX TX450C Рекомендовані підсилювачі: MTX TX2450 TR450 Рекомендовані сабвуфери: MTX RTP8, RTT8P, RTF10P, RTU8P
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 485 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92.5 дБ |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтажна глибина, мм | 53 |
| Зовнішній діаметр, мм | 135,9 |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Діапазон відтворюваних частот | 55- 25000 Гц |
| Номінальна потужність (RMS) | 70 Вт |
| Матеріал підвісу НЧ | Гумова |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Чутливість (SPL) | 92,5 дБ |
| Діаметр ВЧ | 20 мм |
| Матеріал мембрани | Шовк |